Главная

Проект Submarine C13

Создание фильма

Создание клипа

Теория - съемка/монтаж

Классика кино

Отечественное кино

Учеба от Автора

фильмы 2015 году смотреть онлайн ТУТ

 

Проект "Є"

Социальные сети
фейсбук
google
живой журнал
Поделиться
Океан Ельзи
Вакарчук Океан Ельзи
Вакарчук на сцене

Cоздание клипа

Проект „Є” – “В очах твоїх”

Славко Вакарчук В очах твоїх
“В очах твоїх”
виконує “Океан Ельзи”, текст Богдана Лепкого

Еще один "монтажный" клип. Материал перекидывался в архивах Клипмейкера уже восемь лет невостребованным. Вот наступил и его черед. Все что не делается в этом мире находит применение. Материалы недоснятой телепрограммы дождались своего часа.

Проект "Е" - Группа "Океан Ельзи" в клипе "В очах твоїх" (2003)

... Цікаво те, що більшість матеріалу відеокліпу було знято ще 1995-ого року, коли “зелена” група брала участь у першому Джоновому проекті “Є”, відтак “океанівці” тут молоді та нікому ще не відомі... такий золотий архів!!!

Славко Вакарчук
(“Океан Єльзи”)

“У 1995-му році ми брали участь, тому що нас запросили і це була велика відповідальність - брати участь в проекті, в якому були значно досвідченіші і серйозніші музиканти. Для нас це була одна з перших серйозних спроб і одна з перших пісень, записаних на пластинці. Нам було тоді менше року. А тепер це, мабуть, бажання підтримати зараз вже своїм іменем цю цікаву ідею Джона. Я не знаю, чому беру участь у цьому проекті - я не міг не брати.
Я був у матеріалі 1995 році, знав, як воно все відбувається, робиться, чув, відчував.

А теперішній проект “Є” “...але час, як ріка” - трохи віддалена річ, тому що ми записали в Києві пісню і передали до Львова.
Я послухав збірник: відрізняється якістю запису, новими іменами, які там з'явились, але настрій залишився тим самим, і мені це подобається.

Я дуже вдячний Джону за те, що він тоді підтримав нас, тому що мало хто серйозно ставився до „ОЕ” у 1995 році серед наших колег. І він був одним з тих, хто абсолютно тверезо і без амбіцій дивився на майбутнє і розумів, що в цієї групи є потенціал і навіть нас підтримав. Це те, що мені дуже запам'яталося на все життя, і з того часу ми стали з ним друзями - це один з моїх найкращих друзів у Львові.

Це теж одна з не останніх причин, чому я беру участь у цьому проекті. Навчила, мабуть, професіоналізму, якомусь розслабленому підходу. Я зрозумів, що не обов'язково потрібно 5-6 годин грати на репетиціях, а потрібно до всього підходити з фантазією.
Мені дуже подобається його любов до арт-року. Тому, що це музика, яка, можливо, не є простою і зрозумілою, але вона дуже емоційно різноманітна і ставить в людині вищі планки сприйняття”.

(Тексти, інтерв'ю Марія Титаренко)

Клип клип "Long Time Ago" - история создания